Stare budownictwo, kamienica, blok. Wysokie pomieszczenia. Ciągle uciekające ciepło. Czy tak musi być, czy nie możesz poprawić komfortu swojego mieszkania? Oczywiście, że masz możliwość. Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie sufit podwieszany.

Sufity podwieszane w bloku

Od czego zacząć? Fachowiec znaleziony, wstępne plany poczynione? Remont rozpoczęty. Tak, za kilka dni nie będziesz sięgał do sufitu z dwumetrowej drabiny, a oświetlenie, to nie tylko wisząca lampa. Możliwości jest wiele. Od jednopoziomowego, poprzez dwu i wielopoziomowe sufity podwieszane. Sufity podwieszane w bloku to lekarstwo dla wielu ludzi. Twoja zmora, za wysokie mieszkanie, nie będzie Cię już straszyć. Nie bądź przeciętnym Kowalskim, który tylko narzeka. Działaj.

Z czego zrobić sufit podwieszany?

Przeanalizowaliśmy nasz budżet? Jest ograniczony, nie obawiaj się, zmiany bywają kosztowne, często może wypaść coś niespodziewanego, ale dokładne ustalenia z fachowcem pomogą ograniczyć nieprzyjemne sytuacje do minimum. Gdy nie jesteś pewien z czego zrobić sufit podwieszany poszukaj inspiracji, znajomi, Internet, a może rady dobrej udzieli fachowiec. Rozwiązań jest wiele, zwykłe płaskie wykończenie płytą karton-gipsową, a może wyspa świetlna, szklana powierzchnia, ciekawą alternatywą jest sufit napinany. Pamiętajmy, im większe urozmaicenie, tym większy wzrost kosztów.