Zmiany, remont, to jest to czego potrzebujesz. Trochę oderwijmy się od rzeczywistości, nie wszystko musi być białe i czarne, niewielkie urozmaicenie, a efekt ogromny. Twój sufit szpecą nieładne pęknięcia, nie masz co zrobić z kablami, a dodatkowo rury od instalacji zaburzają całą harmonię w Twoim mieszkaniu? Znamy doskonałe lekarstwo. To sufit podwieszany.

Sufit podwieszany co ile profile? Sufit podwieszany co ile wieszaki?

Obecnie na rynku oferowane są modele jednopoziomowe, oraz wielopoziomowe. Wszystko zależy od tego, co sobie zażyczysz. Stelaż, a dodatkowo płyta karton-gipsowa i nowy sufit gotowy. To nie wszystko jednak takie proste, każdy fachowiec potrzebuje wiele uwagi i zaangażowania. Podczas konstrukcji wykorzystujemy profile przyścienne UD przymocowywane do ściany za pomocą, których montujemy profil poziomy CD. Zasadnicze pytanie sufit podwieszany co ile profile montować? Ogólnie przyjęto, że profile nośne montuj się co 40-50cm, natomiast profile główne w rusztach krzyżowych co 100-120cm.
Odpowiedź jasna, ale co z pytaniem sufit podwieszany co ile wieszaki? Na to specjaliści też znaleźli złoty środek, ogólnie przyjęto odległość co 75cm.
Wszystko ładnie pięknie brzmi, ale wykonywana paca jest ogromna, specjalistyczna wiedza, narzędzia i materiał. Nierozerwalny zestaw podczas budowy nowoczesnego sufitu