Metamorfoza mieszkania. To jest to, co przyciąga Twoją uwagę. Masz już dosyć nudnych szaroburych ścian, białego sufitu i klasycznego wystroju. Potrzebujesz szaleństwa? Przestrzeni?

Zacznij od kapitalnego remontu! Zapomnij o białych ścianach, klasycznym suficie. Czas rozejrzeć się, może Twoją uwagę przykują szklane sufity podwieszane? Coś nowego, awangardowego? A może nutka szaleństwa? I coś w bardziej klasycznym stylu? Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcesz zmienić swoje mieszkanko.

Szklane sufity podwieszane

Szkło solidny materiał wykorzystywany od dawna, dodaje atrakcyjności, przestrzeni. Często wykończenia wnętrz sufity podwieszane to hasło współczesnych przedpokoi, łazienek. Za szybą ukryte światło. Obecnie rynek oferuje wiele możliwości, wystarczy zestaw oświetleniowy i szklany kaseton by podczas kąpieli móc się delektować widokiem np. rozgwieżdżonego nieba. Szklane sufity podwieszane to niebagatelne wyzwanie dla wykonawców, ale także finansowe przedsięwzięcie dla klienta. Im więcej zastosowanego szkła tym drożej. Pamiętajmy by z pięknego szkła nie zrobić tandetnego sufitu. Wszystko z umiarem, zasada najważniejsza: co za dużo, to niezdrowo.

Wykończenia wnętrz sufity podwieszane

Hasło wielu firm oferujących swoje usługi. W dobie Internetu, małe przedsiębiorstwa próbują konkurować pomiędzy sobą. Gdy szukasz dobrej oferty rozejrzyj się, często bywają ogromne różnice cenowe, pamiętajmy o odpowiednich fachowcach, którzy mają praktykę w budowie sufitu ze szkła.