Lustro to obowiązkowy dodatek do każdej łazienki. W końcu każdy z nas chce wiedzieć, jak wygląda przed wyjściem z domu. Jednak nie tylko kontrola wizerunku jest tym, co skłania nas do zawieszenia w łazience lustra. Lustro jest też elementem dekoracyjnym, który dopełnia i ubogaca wystrój tego pomieszczenia.

Aranżacja małej łazienki nastręcza wielu trudności. Przy ograniczonym metrażu trzeba zadać sobie niemało trudu, by pomieścić wszystkie niezbędne w tym pomieszczeniu sprzęty i dodatki. Niewielką łazienkę da się optycznie powiększyć, wybierając jasne płytki lub dodatki, np. w formie luster. Jedną z opcji są lustra okrągłe.

W opływowych kształtach jest moc!

Łazienka wyposażona w lustro nabiera delikatności i przytulnego wyglądu. Lustro ma walory praktyczne i estetyczne. Choć przyzwyczailiśmy się do luster o prostokątnych kształtach, to powoli zaczynają one ustępować miejsca równie praktycznym lustrom okrągłym. Nadają one pomieszczeniu klasy i potrafią doświetlić łazienkę.

Choć bogato zdobione ramy luster mogą okazać się zbyt przytłaczające w małych łazienkach, to nie tylko one dostępne są obecnie na rynku. Przy wyborze lustra, podobnie jak przy innych dodatkach, należy kierować się zasadą dopasowania go do pozostałych elementów wystroju. Spójność aranżacji to podstawa.

Czego potrzeba Twojej łazience?

W zależności od Twoich potrzeb, możesz sięgnąć po lustra o różnych średnicach. W małych łazienkach najlepiej sprawdzą się lustra okrągłe z minimalistycznymi ramami. Im prostsza forma, tym lepiej. Dużą popularnością cieszą się lustra na pasku lub łańcuszku, które znajdziesz na https://www.meble.pl/poradnik/lazienka.

Choć dominują okrągłe lustra o nowoczesnym charakterze, to nie brakuje także luster stylizowanych, a także tych w stylu boho, industrialnym, retro lub skandynawskim. Wszystkie je znajdziesz w sklepie Meble.pl. Decydując się na lustro,odmienisz wnętrze swojej łazienki. Uczynisz je jeszcze bardziej stylowym i zdecydowanie bardziej funkcjonalnym.