Tynki strukturalne stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego po nie sięgamy? Możemy położyć je samodzielnie co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Nadają się do położenia w zasadzie na każdego rodzaju powierzchni ścian i sufitów. Tynki te dają nam szerokie możliwości wykańczania ścian. Pozwalają nam na dopasowanie każdego wnętrza do naszych upodobań. Stwarzają niepowtarzalny klimat w mieszkaniu. Tynk strukturalny można stosować zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Pięknie prezentuje się w dużych i jasnych pomieszczeniach. Tynk jest odporny na wilgoć dlatego może być stosowany w kuchniach i łazienkach. Na uszkodzenia mechaniczne i obicia też jest odporny.

Doskonałe malowanie i dokładne pokrycie ścian jest zagwarantowane jakością produktu. Świetnie maskuje drobne mankamenty i nierówności ścian a przy okazji je zdobi.

Warszawa – mieszkanie w centrum a z tynkami strukturalnymi możemy stworzyć klimat wenecki. Tynk daje nam możliwość stworzenia ściany z pokryciem imitującym trawertyn, piaskowiec, marmur czy nawet granit. Ładnie się komponuje ze stylem klasycznym jak i nowoczesnym. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.