Nowy dom to nowe życie, a dobry sklep to sklep z dekoracjami Dąstal. Jeśli nasi przyjaciele zapraszają nas do niego, trzeba odpowiednio im za to podziękować. Prezent powie więcej niż słowa, dlatego warto wybrać taki, który będzie piękny, spójny z naszym i znajomych gustem, a także przyda się przyszłym domownikom na ich nowej drodze życia. Takich skarbów warto szukać w takich miejscach jak dedykowany sklep z dekoracjami.

Dekoracje Dąstal świetnie sprawdzą się jako prezent na parapetówkę. Są jednocześnie piękne, trwałe, co praktyczne. Prezent jest bowiem nie tylko tradycją, czy miłym uczynkiem – to również pomoc nowo wprowadzonym w urządzaniu własnego gniazdka. Nowe lokum to nowe i dodatkowe wydatki, dlatego każdy praktyczny prezent jest na miarę złota.

W sklepie Dąstal znaleźć można nie tylko piękne metalowe figurki, urocze wazony na cięte kwiaty, ale także praktyczne, niewielkie meble. Może naszym znajomym przyda się drobny metalowy stolik kawowy, a może bardziej przydatna okaże się szafka nocna? Wszystko zależy od tego jak dobrze znasz gospodarzy i w jakim stylu wymarzyli sobie stworzyć wnętrza.

Poza metalowymi dekoracjami, na parapetówkowy prezent sprawdzą się zestawy obiadowe, tekstylia, komplety kieliszków czy szklanek, a także kwiaty w pięknych doniczkach. Mogą być to także czajniki, zaparzacze czy pojemniki do przechowywania żywności. Takie prezenty staną się nie tylko powodem do radości gospodarzy, ale także pozwolą im zaoszczędzić czasu i pieniędzy na dobieraniu akcesoriów do domu.

Dobrym pomysłem na prezent do nowego domu są również akcesoria łazienkowe, takie jak na przykład komplet ręczników (tylko pod warunkiem, że będą wysokiej jakości), wieszaki na ręczniki czy różnorodne organizery na kosmetyki lub chemię gospodarczą. Gospodarzom spodobać się może elegancki kosz na bieliznę. W tej grupie znajdują się także dywaniki łazienkowe. Są estetyczne, a do tego chronić będą przed chłodną podłogą – co w łazience jest szczególnie potrzebne.