Materiał Hi-macs solid surface to zaawansowany technologicznie produkt składający się z naturalnych minerałów i czystej żywicy akrylowej. Hi-macs jest jednorodnym nieporowatym materiałem, który w przeciwieństwie do powierzchni kwarcowych czy granitowych nie wymaga uszczelniania. Hi-macs jest produkowany przy użyciu najnowszej technologii, która tworzy trójwymiarową matrycę, co skutkuje doskonałymi właściwościami mechanicznymi.

Wszechstronność Himacsu pozwala na zastosowanie go jako materiału na blaty kuchenne, blaty łazienkowe, wanny i brodziki, zlewozmywaki, lady recepcyjne, blaty barowe oraz meble.

Składa się w około trzech czwartych z naturalnych minerałów i w około jednej czwartej z substancji wiążących i pigmentów. To sprawia, że himacs jest materiałem designerskim, który został opracowany w harmonii z naturą. Rezultat: niezwykle trwała i łatwa w pielęgnacji powierzchnia, która od ponad 25 lat jest z powodzeniem stosowana jako blat kuchenny.

Doskonały materiał

Dzięki bezszwowym łączeniom i nieporowatej powierzchni, Himacs zapewnia higieniczne rozwiązanie, które jest łatwe w utrzymaniu. Materiał jest również wysoce odporny na plamy, ciepło i zadrapania, dzięki czemu inwestycja będzie trwała przez całe życie.

Hi-macs można bezproblemowo łączyć ze sobą, tworząc dowolną liczbę kształtów i rozmiarów, zgodnie z Twoimi potrzebami projektowymi. Można również łączyć szeroką gamę kolorów lub zastosować inkrustacje z innych materiałów, takich jak drewno lub kamień, aby uzyskać niepowtarzalny wygląd.

Hi-MACS jest produktem wybieranym przez projektantów, architektów i wykonawców na całym świecie, którzy poszukują doskonałych możliwości projektowych przy maksymalnej elastyczności i trwałości.

Elegancki design i wyjątkowe właściwości Himacs zostały docenione przez architektów na całym świecie. Hi-macs jest idealnym materiałem na blaty kuchenne, zlewy łazienkowe, wanny i brodziki, ściany i podłogi.

Hi-macs ma gładką, nieporowatą powierzchnię, która jest łatwa do czyszczenia i odporna na chemikalia, ciepło i bakterie. Ten wszechstronny materiał może być formowany termicznie w niemal każdy wyobrażalny kształt i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów. Bezspoinowy wygląd Hi-macs nadaje mu elegancką estetykę, która może być skoordynowana z innymi elementami wyposażenia w domu lub przestrzeni komercyjnej.